newsy rss strona główna
strona główna mapa strony kanały RSS
  • zestawienie kont
  • porównanie kont
  • wyszukaj konto

ING Bank Śląski

konto osobiste

konto firmowe

konto młodzieżowe

konto oszczędnościowe

ING Bank Śląski
  • Zobacz co #liczy sie w oszczędzaniu
  • 2,5% w skali roku

konto walutowe

Produkt chwilowo niedostępny.

Kliknij - skorzystaj z zestawienia i wybierz produkt najlepszy dla siebie.

Główne produkty finansowe ING Banku śląskiego to osobiste, studencie oraz firmowe konta bankowe. Są to konta dla aktywnych klientów, którzy dokonują operacji finansowych korzystając z kanałów elektronicznych. To bezpośredni szybki dostęp do KONTA poprzez internet dający możliwość dokonywania płatności korzystając z przelewów, stałych zleceń i poleceń zapłaty.


KONTO Z LWEM Standard. To podstawowe konto w ofercie, które zaspokaja wszystkie potrzeby finansowe i daje dostęp do pieniędzy z dowolnego miejsca. Pełny dostęp do pieniędzy poprzez sieć oddziałów, internet i telefon. 0 zł za przelewy przez Internet i serwis automatyczny Halośląski. Karta debetowa, która wygląda, tak jak chcesz.

KONTO Z LWEM Komfort. To konto dla aktywnych Klientów, którzy mają większe wymagania odnośnie oferty bankowej i często korzystają z kanałów elektronicznych (Internet, telefon, bankomaty). 0 zł za przelewy przez Internet lub telefon, 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, 0 zł za wypłatę gotówki w punktach handlowych i usługowych oznaczonych logo.

KONTO Z LWEM Student. To konto dla młodych ludzi w wieku od 18 do 26 lat, uczących się w szkołach średnich lub studiujących oraz osób małoletnich. 0 zł za prowadzenie konta, pełny dostęp do pieniędzy poprzez sieć oddziałów, Internet i telefon, 0 zł za przelewy przez Internet i serwis automatyczny Halośląski.

KONTO Z LWEM dla małych firm - ZYSK. To konto służące do gromadzenia środków pieniężnych oraz dokonywania rozliczeń gotówkowych i bezgotówkowych związanych z bieżącą działalnością firmy. Atrakcyjne ceny za przelewy elektroniczne do innych banków przez ING BankOnLine. Wygodne i szybkie dokonywanie transakcji bez konieczności wizyty w oddziale, poprzez bezpłatnie udostępniany serwis telefoniczny Halośląski lub system bankowości internetowej ING BankOnLine.

więcej

Konta bankowe:
Oferta banków: